Laekoda OÜ müüb ja paigaldab Vecta Design OÜ poolt toodetud lagesid.

VECTA Design on erakapitalil põhinev ettevõte, asutatud 2006. aastal ja on ainus professionaalne kvaliteetsete pinglagede tootja Baltimaades. Enamus valmistoodangust (98%) eksporditakse. Alates 2009. aastast kuulub VECTA Design Eesti Kaubandus- ja Tööstuskoja liikmete hulka.

VECTA Design pakub sisedisaini valdkonnas laia valikut: Prinditud tekstiilist seinakatted, tähistaevas fiiberoptika ja kristallidega, 3D graafiline disain ja teisi huvitavaid lahendusi.

inf_logos

 

VECTA Design pöörab erilist tähelepanu valmistoodangu kvaliteedile. Kõik tooted on sertifitseeritud ja vastavad Euroopa Liidu standarditele ning omavad CE ohutusmärki, A+ sertifikaati ning vastavad tuleohutusnõuetele BS1 D0 ja BS2 D0.

VECTA Design aitab luua uuenduslikke lahendusi sisedisainile. Meil on vajalik tehnoloogia ja erialased teadmised. Meie peamiseks prioriteediks on toodete kõrge kvaliteet ning koostöös disainerite ja arhitektidega hoolime oma klientide suurtest ja väikestest projektidest.

cert  VECTA Design pinglaed läbivad nelja etapilise kvaliteedikontrolli, mis aitab meie ettevõttel hoida juhtivat kohta toote kvaliteedi osas.

1. Märtsil 2013, pärast arvukaid katseid tootmises ja Euroopa Sertifitseerimislaboris, läbis VECTA Design edukalt CE sertifikaadi testid kõikidele toodetavatele pinglagedele, mis tähendab, et kõik tooted märgistatakse CE kleebisega. Katsed tehti vastavalt kõige keerulisematele sertifitseerimissüsteemidele, mis võimaldab paigaldada meie tooteid avalikesse kohtadesse: lasteaiad, haiglad, koolid, raamatukogud, kaubanduskeskused jne. CE sertifikaat kinnitab, et VECTA Design pinglaed on testitud ning on ohtutud inimestele ja keskkonnale.

SERTIFIKAAT (vaata siit)

Meie lai profiilide valik võimaldab realiseerida erinevaid disaini ideesid nii lagedele kui seintele. Pinglagedel on palju eeliseid: keskonnasõbralikkus, ohutus, suur värvivalik, kiire ja kerge paigaldus.