Pinglaed valmistatakse kergekaalulisest ja vastupidavast polüvinüülkloriidmaterjalist ning kinnitatakse spetsiaalsete kinnitusprofiilidega. Kinnitusprofiilid paigaldatakse vastavalt vajadusele kas seinale või lakke. Pinglaed püsivad pinge all, ei muuda oma tehnilisi ega esteetilisi omadusi, on unikaalsed ja kaasaegsed ning täiuslikult sileda pinnaga.
Laekoda OÜ poolt paigaldatavate pinglagede tootja on Vecta Design OÜ, kellel on Eestis pinglagede tootjana ainsana olemas kõik vajalikud vastavussertifikaadid. Pinglagede valmistamiseks kasutatavad materjalid on toodetud Prantsusmaal ja Saksamaal, materjalid on läbinud mitmed rahvusvahelised testid ja vastavad Euroopa Liidu standardile EN-14-716.
Pinglagedel on 10 aastane garantii, garantii kehtib materjalile, harpuunile ja õmblustele. Garantii laesüsteemi paigaldamisele kehtib 24 kuud.
Pinglaede kasutusvaldkond on väga lai. Neid on võimalik paigaldada korteritesse, eramajadesse, büroodesse, kaubanduskeskustesse, lasteaedadesse, spordirajatistesse, klubidesse, baaridesse, jne.
Pinglagede paigaldamine on kiire ja puhas, paigaldamisel tekib minimaalne ruumikadu ja
ehituspraht.
Lagi ei tohiks kokku puutuda teravate esemetega, mis võivad lakke augu teha või seda kriimustada. Nürid esemed lage ei kahjusta. Juhul kui lage on kahjustatud (lõigates, torgates), tuleb kahjustatud koht katta teibiga ja kutsuda paigaldaja. Pinglaele ei mõju hästi ka temperatuur alla -5 ̊ (kile võib lõheneda) ja üle +65 ̊ C.