1.KESTVUS
Suureks plussiks pikaajalisus, hea kestvus ja täiuslikult sile pind. Pinglaed ei pragune, ei vaju ja on UV stabiilsed. Seega ei ole muret ülevärvimise ja lagede täiendava remondiga. Neelab endasse löögi mõju (shampusepudeli kork, pall) ja taastab esialgse kuju.

2.TULEKINDLUS
Pinglaed on valmistatud tulekindlast PVC materjalist, nad ei põle, vaid sulevad väga kõrgel temperatuuril. Tulekindlust kinnitavad pinglagede materjalidele väljastatud sertifikaadid.

3.NIISKUSKINDLUS
Pinglaed ei karda niiskust ega vett, seetõttu sobivad hästi dušši, -vanni, basseiniruumidesse, sauna eesruumidesse, köökidesse. Lisaks on materjal vastpidav soolasele veele ja klooriveele. Ei ole vaja karta, et lagedele tekks hallitus. Ülemise korruse veeavarii korral päästavad pinglaed ruumi sisustuse veekahjustustest, sest suudavad tänu oma elastsusele taluda vee raskust ja hoida vesi väljavenitatud laes. Vee saab eemaldada valgusti ava kaudu või avades lae nurga. Peale lae tagasi paigaldamist võtab lagi taas oma esialgse kuju.

4.TOLMUVABAD
Polüvinüülkloriidmaterjalid on antistaatilised, seega ei kogu tolmu.

5.MÜRAISOLATSIOON
Pehme atmosfääri loomine, kuna õhk jääb lae taha pidama. Materjale saab kasutada koos teiste akustikat parandavate materjalidega. Kõrge kvaliteediga akustilised materjalid ka suurte ruumide puhul. Olenevalt materjalist kas parem heli ülekandumine või parem heli summutaja.

6.KESKKONNASÕBRALIK
Pinglagede tootmisel kasutatakse keskkonnale ja tervisele ohutuid materjale. Pinglae materjalid ei sisalda organismile kahjulikke aineid, mida kinnitavad Euroopa Liidu tervisekaitsenõuetele vastavad sertifikaadid. Hallitusvabad, kaitstud mikroorganismide vastu. Ei tekita allergiat.

7.RUUMI KÕRGUSE VÄHENE KADU
Pinglagede paigaldamisel on minimaalne ruumi kõrguse kadu 30 mm. Vanemates paneelmajades on ruumi kõrguse kadu üldjuhul 50-60mm olenevalt algse lae ebatasasustest. Süvistatavad valgustid ja muud konstruktsioonid (ventilatsioon, elektrijuhtmed jm), mis paigaldatakse lae taha, suurendavad esialgse lae ja paigaldatava pinglae vahemaad.

8.KIIRE JA LIHTNE PAIGALDUS
Kiirem ja puhtam paigaldus võrreldes teiste laekattematerjalidega. Pinglae montaaz teostatakse mõne tunni kuni päevaga olenevalt lae keerukuseastmest, seega palju kiiremini kui lae viimistelemine mistahes teiste tavapäraste vahenditega (valgendamine, ripplagi, pahteldamine ja värvimine).

9. HOOLDUS
Lagesid ei pea aja möödudes renoveerima, tulevikus tehtavad kulutused peaaegu puuduvad, kuna lagesid saab kergesti puhastada. Pinglaed on pestavad, vajadusel puhastada lapi ja klaasipuhastusvahendiga. Lage saab eemaldada igal ajal ja see võtab aega vaid mõned minutid. Kerge ligipääs lae taha, kui tekivad tehnilised probleemid erinevate lisaseadmetega. Veekahjustuste puhul kerge avada ja hiljem uuesti kinnitada.
Lihtne ja kiire uute valgustite või tehniliste seadmete lisamine.