Fotolaed on pildiga pinglaed, millele prinditakse soovikohane foto/pilt.
Fotolagedel kasutatakse keskkonnasõbralikke, eluruumides kasutamiseks mõeldud värve.
Fotolagede valmistamisel kantakse trükimuster matile, satiin-, lakitud või poolläbipaistvale materjalile. Värviriba säilitamiseks soovitatakse kanda pildid pinglae valgele pinnale. Pealekantud pilti võib pesta, pilt talub päikesevalgust, see ei tuhmu ega pleegi pikema aja jooksul. Pinglae paigaldamisel pealekantud värv venib koos laega, seega ei pragune
. Kui soovite oma korterisse luua originaalse interjööri, tellige fotolagi. Pinglae pinnale võib kanda ükskõik millise foto või kunstiteose. Sellise pinglaega muutub teie kodu eriliseks. Ainulaadsus ongi fotolae peamine väärtus. Kujutise võite valida oma tahtmist mööda kas meie konsultantide pakutavast mahukast kataloogist või leida lage ehtima armsa foto isiklikust fotokogust. PVC kilele või kangale võib kanda mistahes kujutise – olgu see maastik, fantaasiamaailmast või mütoloogiast pärinev süžee, ettevõtte logo, abstraktne joonis, foto – ja sellest saabki Teie lagi.
Praegu kasutusel olev fototrüki tehnoloogia võimaldab teha loomingulisi ja elutruude värvidega pinglagesid. Fotokujutis kestab kaua, ei kaota oma kvaliteeti ega luitu valguse mõjul. Fototrükk võib kujuneda vääriliseks alternatiiviks ehtsale maalingule. Pinglaed Art on tunduvalt odavamad kunstniku tööst, praktilisemad, kergemad hooldada, ohutumad ja ökoloogilisemad. Loomingulised pinglaed sobivad nii võõrastetuppa kui ka lastetuppa ja kabinetti.
Fotolagi loob kahtlemata igasse ruumi erilise õhkkonna ja jääb külalistele kauaks meelde. See on korteri või ametiruumi vaatamisväärsus, mis annab aimu selle omaniku meeleolust ja kiindumustest.
Fotolagesid võib paigaldada ka niisketesse ruumidesse ning kasutada seinakattematerjalina.